MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Co gdzie kiedy

z
XIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 9 stycznia - pieniądze zbieramy na nowoczesne metody diagnostyki i leczenia w neonatologii i pediatrii.

Ostrołęka: od południa na placu Bema odbywać się będą występy, o 15.00 ma zagrać zespół Kombii (jeszcze trwają negocjacje). Gwiazda wieczoru czyli Maleo Reggae Rockers rozpocznie koncert przed 19.30 i potrwa do godz. 21.30. Ostrołęcki finał będzie pokazywany kilkakrotnie w telewizyjnej Dwójce.

Myszyniec: 33 wolontariuszy będzie zbierało pieniądze od 8.00 do 20.00. O 17.00 w MOKSiR-ze rozpoczną się występy zespołu Myszyniec, zaśpiewają laureaci konkursów piosenki, zatańczy grupa taneczna "Mistick", wystąpią miejscowe zespoły: Medium, Oscar, Dana Bastek, Blokersi. O 20.00 tradycyjne "światełko do nieba". Orkiestra Owsiaka zagra również w szkołach w Wolkowych i Wykrocie.

Kadzidło: 26 wolontariuszy będzie zbierać pieniądze od 8.00 do 20.00. Ok. 13.00 na nowej hali sportowej rozpocznie się mecz ping ponga z udziałem wójta i sponsorów. Od 14.00 w GOK-u zaczną grać zespoły rockowe i folklorystyczne. O 20.00 "światełko do nieba".
Z Lelisa na zbiórkę do Ostrołęki przyjedzie grupa uczniów. W Baranowie odbędzie się zbiórka. Finał organizuje Zespół Szkół.

Ostrołęka
Chór kameralny Bożeny Harasimowicz-Pęzy zaprasza na koncert kolęd w farze 6 stycznia o godz. 17.30.

Zespół Kolegiów Nauczycielskich zaprasza 8 stycznia o godz. 16.00 do klasztoru na koncert "Hej kolęda, kolęda" w wykonaniu 12 chórów z Ostrołęki i okolic.

Kabaret Mafioła i Ostrołęcka Scena Autorska zapraszają do "Oczka" 8 stycznia o godzinie 18.00 na "Niespodziewany koniec lata" - spektakl oparty na piosenkach Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. Wstęp wolny.

Uwaga! Podajemy dla osób zainteresowanych balem charytatywnym stowarzyszenia "Chore dziecko" prawidłowy telefon pod którym można dokonać rezerwacji: 765-12-44.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki