Ciężka przeprawa ostrowskich trampkarzy w Troszynie (wyniki i tabela LO)

Paweł Nowak
W ostatnich 4 meczach Mateusz Ruciński zdobył 10 bramek.
W ostatnich 4 meczach Mateusz Ruciński zdobył 10 bramek. Fot. Paweł Nowak
Po serii 3 zwycięskich spotkań, w których bilans bramek wyniósł 21 do 1 wydawało się, że trampkarze starsi Klubu Sportowego Ostrovia już bez większego wysiłku dograją rundę jesienną kontynuując zwycięską passę. Rówieśnicy z Troszyna okazali się jednak bardzo wymagającym rywalem.

W spotkaniu 7. kolejki, rozgrywanym 17 października, gospodarze postawili na defensywę, przez co podopiecznym Bernarda Pietkiewicza grało się dość trudno. Brakowało przede wszystkim okazji podbramkowych, a dodatkowo po błędzie obrony piłkarze Troszyna zdobyli gola i po pierwszej połowie widniał rezultat 1:0.
Jeszcze przed przerwą na boisku w składzie Ostrovi pojawił się Mateusz Ruciński, który okazał się jokerem w talii Pietkiewicza. Zaraz po zmianie stron najskuteczniejszy strzelec "żółto-zielonych" doprowadził do wyrównania, a w kolejnych minutach wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Gospodarze w drugiej połowie również mieli swoje okazje strzeleckie po kontratakach, ale dobrze w bramce spisywał się Krzysztof Grabowski i w efekcie 3 punkty pojechały do Ostrowi.

KS CK Troszyn - KS Ostrovia 1:2 (1:0)
Bramki dla Ostrovi: Mateusz Ruciński x 2

Skład KS Ostrovia: Grabowski Krzysztof, Ostrówka Jakub, Dawidczyk Mateusz (35’ Grądzki Tomasz), Chodubski Rafał, Zapatka Jakub, Popowski Paweł, Wiśniewski Paweł (55’ Kopacz Kamil), Lipski Daniel, Rostkowski Łukasz, Kryszpin Damian (35’ Ruciński Mateusz), Kubat Mariusz

Wyniki pozostałych meczów 7. kolejki:
Korona HiD Ostrołęka - KS Pełta Karniewo 4:0, Mazowsze Jednorożec - UKS Gryf Czerwin 0:3, GUKS Orzeł Sypniewo - LUKS Rzekunianka Rzekuń 6:2, LUKS Bartnik Myszyniec - pauza