Cenne zwycięstwo MKS Przasnysz w Słupnie

Tym razem przasnyszanie mieli powody do radości
Tym razem przasnyszanie mieli powody do radości Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze MKS Przasnysz odnieśli bardzo ważne zwycięstwo w starciu 14. kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego pokonali na wyjeździe Deltę Słupno 3:1.

Prowadzenie przasnyszanom w 32. minucie spotkania zapewnił Michał Pragacz, który wykorzystał świetne podanie od Kamila Rutkowskiego. Po zmianie stron gospodarze wyrównali po akcji przeprowadzonej przez Jarosława Machowskiego i wykończonej przez Pawła Winnickiego.

Mimo to MKS Przasnysz w kolejnych minutach meczu dążył do strzelenia drugiej bramki dającej prowadzenie. W 70. minucie gry na listę strzelców wpisał się Artur Gawęda, wykorzystując podanie od Michała Pragacza. W kolejnej akcji drugiego gola zdobył Michał Pragacz, który tym razem wykończył akcję po podaniu od Macieja Smolińskiego.

W kolejnym starciu IV ligi mazowieckiej w grupie północnej piłkarze MKS Przasnysz zmierzą się z Pogonią II Siedlce w sobotę, 22 października. Trzy dni wcześniej przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Makowskiej zmierzą się z Tęcza JBB Łyse w ramach spotkania półfinałowego Pucharu Polski na Mazowszu w okręgu Ciechanów-Ostrołęka.

Delta Słupno - MKS Przasnysz 1:3 (0:1)
Bramki: Winnicki 55. - M. Pragacz 32. 72., Gawęda 70.

Przasnysz: Szymański - Butryn, Chełchowski, Zakrzewski, Pepłowski, T. Pragacz, M. Pragacz (82. Szypulski), Rutkowski, Smoliński, Przebierała (87. Bartosiewicz) - Gawęda (89. Pełkowski)