0 1 połowa

Odra Opole

1

1 1 połowa

• Ależ historia! Nie będzie pierwszego zwycięstwa Odry na wyjeździe. Wynik na 1:1 ustalił bowiem wprowadzony Hebel. Koniec spotkania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! BYTOVIA trafia na 1:1!!!

• Ostatnia zmiana u gości. Boisko opuścił autor gola. Wszedł Skrzypczak.

• Czyżycki wszedł za Modera.

• To już ostatnie minuty spotkania. Bytovii brakuje i pomysłu, i szczęścia - słowem wszystkiego.

• Opuścił boisko Wilczyński. Za niego Witkowski. To druga zmiana w Bytovii.

• Rozpoczął się ostatni kwadrans meczu. Bytovia za bardzo nie ma czym zaskoczyć. W drugiej połowie oddała tylko jeden strzał na bramkę.

• Jeszcze kartka dla Hebla. Nerwowo gra Bytovia.

• Uciekają Bytovii kolejne minuty. Odra szczęśliwie, ale jednak broni skromnej zaliczki. Za chwilę kolejne zmiany.

• Zmieniają również gospodarze. Za Procyszyna pojawił się Hebel. Może on odwróci wynik?

• Pierwsza roszada u gości. Za Mikinicia wszedł Rybicki.

• W pierwszych minutach brakuje sytuacji. Grę prowadzić starają się gospodarze.

• Druga część właśnie się rozpoczęła.

• Przerwa. Odra schodzi do szatni z zaliczką. Musi jednak jej bardzo pilnować, bo Bytovia kilka razy stworzyła już zagrożenie.

• Kartka dla Bąka. Ten stoper gra dziś pierwszy mecz w tym sezonie.

• Żółtą kartkę dostał również Bodzioch. Za moment ostatni gwizdek pierwszej odsłony.

• Letniowski ratuje swój zespół. Zatrzymał bodajże Mikinicia, który wychodził na czystą pozycję.

• Sporo niedokładności z obu stron. Sędzia co chwilę przerywa grę gwizdkiem. Po stratach następują bowiem faule.

• Nieporozumienie w Odrze. Bytovia znów ma piłkę.

• Jeden z zawodników gości potrzebuje pomocy medycznej. Mamy przerwę w grze.

• Za nami niewiele ponad pół godziny gry. Wynik z 9 minuty się nie zmienił. Odra dalej na prowadzeniu.

• Dla Martina to piąty gol w debiutanckim sezonie Fortuna 1 Ligi.

• Odra nastawiła się na kontrataki. Najwidoczniej takie skromne prowadzenie ją satysfakcjonuje.

• I ponownie gospodarze! Jaroch przed szansą, ale gola nie ma. Tylko jęk zawodu na trybunach.

• Po stracie bramki Bytovia gra... dobrze. Brakuje wykończenia.

• Mamy pierwszą kartkę. Otrzymał ją Mikinić za faul na Wilczyńskim.

• Jest kolejna szansa dla Bytovii. Obok słupka kopnął Kuzimski. Część widowni nagrodziła tę próbę oklaskami.

• Okazja dla Bytovii na wyrównanie. Procyszyn uderza, ale ten strzał nie zaskoczył Szromnika.

• W wirtualnej tabeli Odra ma 22 punkty, czyli tyle samo co m.in. Chojniczanka czy ŁKS. Ale zaczekajmy, bo pozostało sporo minut.

• Szybko poszło. Tak naprawdę druga sytuacja gości i jest trafienie. Wrzutkę Janusa po wolnym wykorzystał Martin,

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Odra na 1:0.

• Zaatakowała Odra. Uderzenie jednak takie, że futbolówka powędrowała nad poprzeczką.

• Drużyna Stawskiego raz jeszcze spróbowała ze stałego elementu gry. Znowu bez powodzenia. W Bytowie zdecydowanie chłodniej niż tydzień temu.

• Letniowski zdecydował się wrzucić w szesnastkę. Odra oddaliła zagrożenie, wybijając piłkę.

• Pierwsza akcja gospodarzy. Faulowany był Jakóbowski. Może uda się zaskoczyć bezpośrednio z rzutu wolnego?

• Spotkanie właśnie się rozpoczęło.

• Za chwilę usłyszymy pierwszy gwizdek Mariusza Korpalskiego.

• Bytowianie znacznie lepiej spisują się w tym sezonie na wyjazdach. U siebie wywalczyli bowiem tylko 6 z 21 „oczek”.

• Jeżeli uda im się tego dokonać, przeskoczy Bytovię w tabeli (aktualnie 5. miejsce, Odra jest 9.), bo obecnie traci do niej tylko dwa punkty.

• Piłkarze Odry marzą o tym, by po zakończeniu meczu w Bytowie świętować pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w obecnym sezonie Fortuna 1 Ligi.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Bytovia Bytów - Odra Opole!