MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Brudna kampania w Goworowie? Na Rafała Iwańskiego nasłano policję?

red
Facebook Rafał Iwański
Czy ktoś celowo nasłał policję na rodzinę Rafała Iwańskiego, kandydata na wójta gminy Goworowo? Sprawą zajmą się służby.

Rafał Iwański jest kandydatem na wójta gminy Goworowo. Startuje z listy KW Polskiego Stronnictwa Ludowego. Na Facebooku napisał o tym, co spotkało jego i jego rodzinę we wtorek 18 września. Podejrzewa, że ma to związek z jego kandydaturą w nadchodzących wyborach:

Witam, spotkała mnie wczoraj i moją rodzinę przykra sytuacja. Nasłano policję pod pretekstem, że nasze dzieci są pod opieką pijanych opiekunów. Policja na interwencji nie potwierdziła w\w zarzutu. Nie życzę sobie takich praktyk wobec mojej rodziny, jeśli ktoś lub inne osoby mają obiekcje co do mojej kandydatury to niech sobie mają mam to..., ale rodzinę proszę pozostawić w spokoju. Sprawę zgłaszam odpowiednim służbom.... Niech się ktoś zastanowi, ludzie opamiętajcie się.

Rafał Iwański mieszka od urodzenia w Goworowie, ma 33 lata, posiada wyższe wykształcenie rolnicze. Prowadzi działalność gospodarczą. W latach 2007-2011 był sołtysem, od 2010 roku zasiadał w radzie gminy Goworowo, a od 2014 roku jest przewodniczącym rady gminy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki