Blamaż Korony HiD w starciu z Błękitnymi. Zobacz zdjęcia i wideo

Jeden z młodych talentów ostrołęckiej Korony HiD - Paweł Głażewski.
Jeden z młodych talentów ostrołęckiej Korony HiD - Paweł Głażewski. A. Dobkowski
Piątej porażki z rzędu doznali zawodnicy ostrołęckiej Korony HiD. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Słowika w spotkaniu 13. kolejki IV ligi mazowieckiej przegrali z Błękitnymi Raciąż aż 2:9.

Korona HiD Ostrołęka - Błękitni Raciąż

Drużyna żółto-niebieskich do meczu przystąpiła osłabiona brakiem kilku podstawowych zawodników m.in. Piotra Karczewskiego, Bartosza Wasia i Michała Noska oraz trenera Tomasza Słowika. Szkoleniowiec Korony HiD z powodu choroby nie znalazł się na ławce rezerwowych.

Początek spotkania ostrołęczan nie był zły. Już w pierwszej minucie meczu do siatki rywali trafił Paweł Dzbeński. Niestety w kolejnych mintuach niedzielnego starcia to goście byli zespołem zdecydowanie bardziej aktywnym i skutecznym. Bramki strzelili: Jarosław Żebrowski, Daniel Banaszewski i dwukrotnie Mariusz Kopecki.

W efekcie do przerwy goście prowadzili 4:1. Po zmianie stron ostrołęcka Korona zdobyła jeszcze bramkę za sprawą Pawła Dzbeńskiego, ale w kolejnych minutach meczu na boisku brylowali goście, którzy wykorzystując kolejne błędy defensywy zdobyli jeszcze pięć bramek. Trzy z nich zdobył Mariusz Kopecki, a po jednej dołożyli Damian Staniszewski i Jarosław Żebrowski.

W kolejnym spotkaniu Koronę HiD Ostrołęka zmierzy się na wyjeździe z Naprzodem Skórzec. Mecz zaplanowano na sobotę 19 października na godz. 15.00

Korona HiD Ostrołęka - Błękitni Raciąż 2:9 (1:4)

Bramki: Dzbeński 1. 49. - Żebrowski 16. 90.+2, Banaszewski 25. Kopecki 34. 40. 57. 64. 86.(k), Staniszewski 88.

Korona HiD: Szczechowiak - Kuczewski, Grochocki (65. Zięba), K. Kamionowski, Borkowski - P. Kamionowski (58. Kisiel), Szkopek, Kaczyński (80. Dąbrowski), Ogonowski (46. Głażewski) - Majewski, Dzbeński