BIZNESTANK- tankuj taniej na stacjach ORLEN i zyskaj dodatkowe rabaty

Materiał informacyjny PKN ORLEN
Udostępnij:
Osoby, które tankują na stacjach ORLEN i są uczestnikami Programu BIZNESTANK, mogą zaoszczędzić. Teraz pozyskanie kolejnych rabatów będzie jeszcze łatwiejsze, dzięki eKarcie BIZNESTANK, dostępnej w aplikacji mobilnej ORLEN VITAY, którą można mieć również w swoim telefonie! Poznaj więcej, korzyści, jakie daje Program BIZNESTANK i eKarta w aplikacji ORLEN VITAY!

BIZNESTANK – nowoczesne rozwiązania i rabaty na paliwo

Program BIZNESTANK został uruchomiony w 2010 roku. Jego pierwszym założeniem było uproszczenie systemu wystawiania faktur za paliwo, zakupione na stacjach ORLEN. Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą mogła dołączyć do Programu BIZNESTANK. Dane klienta były przypisane do karty i umieszczane w systemie, dzięki temu wystarczyło okazać kartę podczas płatności za tankowanie, aby faktura została wygenerowana automatycznie.

Obecnie Program wciąż ułatwia przedsiębiorcom uzyskanie w szybkim tempie faktury za tankowanie na stacjach ORLEN. Został on jednak unowocześniony, pozwalając kierowcom na wygodniejsze i łatwiejsze korzystanie oraz pozyskanie jeszcze większej ilości rabatów i zniżek na usługi stacji ORLEN.

Jak przystąpić do Programu BIZNESTANK?

Program BIZNESTANK dedykowanym jest osobom, które prowadzą własną działalność gospodarczą. Każdy przedsiębiorca, który prowadzi działalność typu:

 • Działalność Indywidualna (na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej)
 • Spółka Cywilna
 • Spółka Jawna
 • Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
 • Spółka Akcyjna
 • Spółka komandytowa
 • podmiot z sektora budżetowego
 • działalność rolnicza

może przystąpić do Programu BIZNESTANK.

Aby dołączyć do Programu BIZNESTANK, wystarczy zaledwie kilka kroków.

 1. Należy dokonać rejestracji na stronie: https://biznestank.orlen.pl/Rejestracja-Online.
 2. Uzupełnione dane należy potwierdzić kopią dokumentu świadczącego o prowadzaniu działalności.
 3. Następnie trzeba podpisać formularz przystąpienia do Programu. Można to zrobić na każdej stacji ORLEN lub BLISKA, która uczestniczy w programie.
 4. Na koniec można odebrać kartę BIZNESTANK i korzystać z wygód oraz rabatów, jakie oferuje Program.

Zamień zwykłą kartę BIZNESTANK na eKartę BIZNESTANK w aplikacji ORLEN VITAY!

Obecnie prawie każdy ma przy sobie telefon i nie wychodzi bez niego z domu. Ponadto z ostatnich badań wynika, że ponad 30 proc. Polaków deklaruje, że płaci zbliżeniowo telefonem. Smartfon pozwala zastąpić portfel i karty płatnicze. Dlatego też ORLEN umożliwia swoim klientom zastąpienie tradycyjnej karty BIZNESTANK nowoczesną eKartą BIZNESTANK, którą można dołączyć do aplikacji ORLEN VITAY.

W celu zamiany tradycyjnej karty BIZNESTANK na eKartę BIZNESTANK wystarczy odebrać na stacji paliw kartę zawierającą unikatowy numer i wprowadzić go do aplikacji. Ważne jest, aby posiadać ważną umowę BIZNESTANK. Po dodaniu do aplikacji ORLEN VIATY eKarty BIZNESTANK można zacząć z niej korzystać bez konieczności poszukiwania w portfelu fizycznego oryginału. Jednak warto go zachować, gdyby pojawiła się potrzeba ponownego wygenerowania wirtualnej karty BIZNESTANK, np. w przypadku zmiany telefonu.

Najważniejsze korzyści eKarty BIZNESTANK

eKarta BIZNESTANK to przede wszystkim wygoda i zniżki. Każdy klient posiadający aplikację ORLEN PAY i eKartę ma możliwość płacenia telefonem za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze, korzystając przy tym z rabatów BIZNESTANK.

EKarta BIZNESTANK, oprócz możliwości uzyskania korzystnego rabatu na paliwo pozwala również na uzyskanie zniżek na wybrane usługi na stacji paliw ORLEN – myjnię automatyczną oraz odkurzacz. Dodatkowo klienci, którzy posiadają eKartę Programu VITAY mogą zbierać punkty za wszystkie zakupione na stacji produkty.

Rabaty na paliwo z eKartą BIZNESTANK

9 sierpnia 2021 roku ORLEN dla swoich klientów uruchomił specjalną promocję, która potrwa do 31 grudnia 2021 roku. Każda osoba, która w tym czasie odbierze eKartę BIZNESTANK i wprowadzi ją do aplikacji ORLEN VITAY otrzyma 1000 punktów VITAY, które można wymienić na kawę lub inny wybrany produkt.
Ponadto, osoby, które dotychczas nie korzystały z Programu BIZNESTANK, ale podpiszą umowę w okresie 9 sierpnia 2021 r. – 30 września 2021 r., otrzymają do końca października wyższy rabat startowy na paliwo:

 • 5gr na paliwa EFECTA (oraz LPG),
 • 12gr na paliwa VERVA.

Kolejna wyjątkowa promocja dedykowana beneficjentom Programu BIZNESTANK rozpocznie się w październiku. Każdy, kto kupi minimum 40 litrów paliwa z użyciem eKarty BIZNESTANK, zyska każdorazowo dodatkowe 1000 punktów VITAY.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: BIZNESTANK- tankuj taniej na stacjach ORLEN i zyskaj dodatkowe rabaty - Strefa Biznesu

Przejdź na stronę główną Tygodnik Ostrołęcki
Dodaj ogłoszenie