Biegi przełajowe w Przasnyszu – poznaj zwycięzców (zdjęcia)

Renata Jasińska
Uczniowie klas IV – VI szkół podstawowych walczyli o tytuł mistrza Przasnysza w biegach przełajowych. Zwycięzcy wezmą udział w zawodach powiatowych.

Wśród dziewcząt z klas IV najlepsza okazała się Damaris Trzcińska ze SP nr 2. Drugie miejsce zajęła Julia Pawelczyk ze SP nr 2, trzecia była Urszula Wielechowska z SP nr 1.

Z klas V jako pierwsza do mety dobiegła Ola Kasprzycka z SP nr 2, druga była Oliwia Cieślewska również z SP nr 2. Miejsce trzecie zajęła Anna Bachorska z SP nr 1.

Zwyciężczynią w kategorii klas VI została Gabrysia Kwiatkowska z SP nr 1, drugie miejsce zajęła Katarzyna Choszczewska z SP nr 1, a trzecie Ewa Wronowska z SP nr 1.

Wśród chłopców najlepszy w kategorii klas IV był Szymon Morawski z SP 2, drugi Kuba Rock z SP 1, a trzeci Hubert Bońkowski z SP 2.

Z klas V miejsce pierwsze zajął Wojtek Grysztar z SP nr 1. Na kolejnych stopniach podium stanęli w kolejności Jan Wiśniewski z SP nr 2 i Piotr Gabrycki z SP 1.

Z klas VI jako pierwszy na mecie pojawił się Adrian Krajewski z SP nr 1, drugi Klaudiusz Strzeszewski z SP nr 2, trzeci Adrian Merchel z SP nr 1.