Biegacze z Siódemki bili rekordy w Warszawie

red.
Po raz kolejny Daniel Gadomski wygrał na swoim dystansie. Inni lekkoatleci bili rekordy życiowe.

W sobotę 27 maja w Warszawie odbył się kolejny z mityngów lekkoatletycznych z udziałem zawodników ostrołęckiej Siódemki. Znów najlepszy okazał się Daniel Gadomski (trenuje go Dariusz Dąbrowski), który wygrał bieg na 800 m z czasem 1:54,38s (zaledwie o 0,13 s gorszym od rekordu życiowego).

Trzecia w biegu na 400 m była Paulina Pilarska (trener Marek Mierzejewski), która ten dystans pokonała w czasie 62,79 s (o ponad 0,5 s poprawiając swój rekord życiowy).

Czwarte miejsce w biegu na 800 m zajęła - powracająca po dłuższej przerwie do treningów - Sara Pons (trener D. Dąbrowski) – z czasem 2:29,93 s (o prawie o 2 sekundy poprawiła „życiówkę”).

Natomiast piąta w finale biegu na 100 m była Marta Łada (trener M. Mierzejewski), która już w eliminacjach uzyskała czas 13,22 s i o 0,1 s poprawiła swój rekord życiowy, a w finale „dołożyła” kolejne 0,1 s osiągając czas 13,12s. Marta o 0,2 s poprawiła też swoją życiówkę w biegu na 200 m przebiegając ten dystans w czasie 26,66 s (zajęła 8 miejsce w zawodach).

Swoje rekordy życiowe poprawili także: Adam Piątkowski (trener D. Dąbrowski) – w biegu na 800 m zajął 7 miejsce z czasem 1:59,94 s (o prawie 3 sekundy) – 7 miejsce oraz Karol Rogoziński (trener D. Dąbrowski) zajął na tym samy dystancie 9 miejsce, a czas 2:05,06 s jest lepszy o ponad 4 sekundy od rekordu życiowego.