Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Bezpieczna Kurpiowszczyzna do rejestracji

(epe)
W poniedziałek, 5 października, wybrano tymczasowe władze stowarzyszenia "Bezpieczna Kurpiowszczyzna". W spotkaniu wzięli udział włodarze Ostrołęki i powiatu, samorządowcy, przedstawiciele lokalnych urzędów i instytucji.

Obecni na spotkaniu, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Ostrołęce, władze stowarzyszenia wybrali tymczasowo. Zgodnie z ustawą o stowarzyszeniach wybrane władze sprawować swoją funkcję będą do czasu rejestracji. Dopiero po zarejestrowaniu "Bezpiecznej Kurpiowszczyzny" w Krajowym Rejestrze Sądowym zwołane zostanie walne zebranie członków stowarzyszenia. Wybrany wtedy zarząd będzie pracować dwa lata, bo tyle trwa kadencja.
- Procedurę rejestracji rozpoczynamy w ciągu najbliższych dni - powiedział Mariusz Popielarz, jeden z założycieli stowarzyszenia, wybrany przewodniczącym zarządu tymczasowego.
W skład w zarządu weszli ponadto: Mirosław Rosak, Bogdan Glinka i Henryk Toryfter jako wiceprzewodniczący, Piotr Liżewski - sekretarz, członkowie Lech Wołczuk, Jan Kolasa, Stanisław Rybski, Wiesław Szczubełek.
Przypomnijmy, Stowarzyszenie "Bezpieczna Kurpiowszczyzna" zamierza działać na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa w mieście i w powiecie, tworzyć programy przeciwdziałania patologiom i innym zagrożeniom.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki