MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Bezpieczna kolorowanka

(mm)
Szesnaście obrazków do kolorowania, naszkicowanych przez dzieci i dla dzieci znalazło się w dwudziestostronicowej książeczce do malowania, którą policjanci będą mogli teraz wręczać uczniom szkół podstawowych na lekcjach poświęconych bezpieczeństwu.

Na podsumowaniu konkursu plastycznego zorganizowanego wspólnie przez Komendę Miejską Policji i Ostrołęckie Centrum Kultury, we wtorek 20 maja byli obecni autorzy prac ze swoimi nauczycielami. Nagrody wręczali sponsorzy oraz goście - starosta Stanisław Kubeł, wiceprezydent Agnieszka Mieczkowska dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Ostrołęce Maria Skibniewska.
Na konkurs, który ogłoszono na początku kwietnia wpłynęło 316 prac uczniów szkół podstawowych i gimnazjów m. in. z Borawego, Chudka, Goworowa, Myszyńca, Łątczyna, Woli Błędowskiej, Jastrząbki, Ostrołęki. Prace oceniała komisja, której przewodniczyła Jolanta Rybacka z OCK.
- Do kolorowanki wybrane zostały samodzielne rysunki dzieci, odrzucono prace przerysowane i takie, które nie dawały możliwości późniejszego pokolorowania oraz rysunki z napisami - opowiedziała o pracy jurorów Rybacka.
W książeczce pt. "Bezpieczeństwo dzieci" znalazły się prace: Sylwii Gołaś z Zespołu Szkół w Lipnikach, Doroty Kacprzak ze Szkoły Podstawowej w Woli Błędowskiej, Jarosława Dyla ze Szkoły Podstawowej w Szafrankach, Katarzyny Osowieckiej ze Szkoły Podstawowej w Olszynach, Romana Gryczona z Zespołu Szkół w Goworowie, Sylwii Sucheckiej z SP nr 6 w Ostrołęce, Marka Otysia z SP nr 6 w Ostrołęce, Mileny Jark z Zespołu Szkół nr 3 w Ostrołęce, Katarzyny Przygody z Zespołu nr 3 w Ostrołęce.
Sponsorami w konkursie byli: Intercell SA, drukarnia Gnatowski, Ergo Hestia, Zarząd Osiedla Leśne.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki