Bez prądu w mazowieckim. Gdzie 7.07 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Odłączenie prądu. Sprawdź, gdzie może nie być prądu
Odłączenie prądu. Sprawdź, gdzie może nie być prądu istockphoto.com/Luciano_Queiroz
Udostępnij:
Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w mazowieckim 7.07? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w mazowieckim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi wyłączenie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (7.07 8:06) nie ma prądu w mazowieckim?

powiat żyrardowski

Nowy Dworek, ul. Zacisze, ul. Cicha, ul. Dębowa
7.07 od godz. 8:00 do 14:00


Krzyżówka, ul. Kolejowa, ul. Zarzeczna
7.07 od godz. 8:00 do 16:00


Lutkówka, nr 1 - 30, Lutkówka Druga, ul. Środkowa, ul. Spokojna, Lutkówka-Kolonia, ul. Akacjowa
7.07 od godz. 8:00 do 16:00


powiat grójecki

Tomczyce
7.07 od godz. 8:00 do 13:00


Nowe Grobice, ul. Brzozowa, ul. Cicha, ul. Graniczna, ul. Grójecka, ul. Jałowcowa, ul. Jodłowa, ul. Polna, ul. Radosna, ul. Sosnowa, ul. Świerkowa, ul. Willowa, ul. Zacisze, Grobice
7.07 od godz. 8:00 do 14:00


powiat gostyniński

Jastrzębia, od nr 1 do 20;
7.07 od godz. 8:00 do 14:30


powiat radomski

Dąbrowa Kozłowska, nr 51 do Kozłów 125;
7.07 od godz. 8:00 do 11:30


powiat makowski

Krzyżewo-Marki
7.07 od godz. 8:00 do 12:00


powiat przasnyski

Góry Karwackie, numery domów od 1 do 7, złącza kablowe.
7.07 od godz. 8:00 do 12:15


powiat ostrowski

Stare Lubiejewo
7.07 od godz. 8:00 do 18:00


powiat warszawski zachodni

Stare Babice, ul. Warszawska od Kutrzeby do Piłsudskiego, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 2, 34, 36, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Jana Szembeka, ul. Rynek, ul. Wincentego Witosa, ul. Pocztowa, ul. gen. Leopolda Okulickiego Kościuszki
7.07 od godz. 8:00 do 14:00


Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat żyrardowski

Lutkówka, nr 1 - 30, Lutkówka Druga, ul. Środkowa, ul. Spokojna, Lutkówka-Kolonia, ul. Akacjowa
8.07 od godz. 8:00 do 16:00


Żyrardów, ul. Jaktorowska nr 47 - 104
11.07 od godz. 8:00 do 14:00


Żyrardów, ul. Bohaterów Warszawy nr 1 - 10
13.07 od godz. 8:00 do 15:00


Aleksandrów, 3A, 4A, 6, 7, 7A, 7B, 7C, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 19, 20, 21, 23
13.07 od godz. 7:00 do 8:00


powiat grójecki

Budy Michałowskie, nr 1 - 41, ul. Piękna nr 23 - 26
12.07 od godz. 8:00 do 13:00


Goliany
7.07 od godz. 9:00 do 13:00


Świdno
8.07 od godz. 8:00 do 13:00


Świdno
11.07 od godz. 8:00 do 13:00


Lipie
11.07 od godz. 9:00 do 13:00


Tomczyce
12.07 od godz. 8:00 do 13:00


Łęczeszyce
12.07 od godz. 9:00 do 13:00


Ulaski Gostomskie
13.07 od godz. 8:00 do 13:00


Trzylatków Duży, Trzylatków-Parcela
13.07 od godz. 9:00 do 13:00


Wilków Drugi
14.07 od godz. 8:00 do 13:00


Wodziczna
15.07 od godz. 8:00 do 13:00


Mogielnica, ul. Stegny
18.07 od godz. 8:00 do 13:00


Kurczowa Wieś
18.07 od godz. 8:00 do 14:00


Lipie, Machnatka, Machnatka-Parcela, Pniewy
19.07 od godz. 8:00 do 14:00


Błędów, ul. Kościelna, ul. Stary Rynek, Bielany, Dąbrówka Stara
19.07 od godz. 8:00 do 13:00


Głuchów, ul. Polna, ul. Rzeczna, ul. Skrajna, ul. Warszawska
19.07 od godz. 9:00 do 13:00


Lipie, Machnatka, Machnatka-Parcela, Pniewy
20.07 od godz. 8:00 do 14:00


Bielany
20.07 od godz. 8:00 do 13:00


Worów, Grójec, ul. Worowska
20.07 od godz. 9:00 do 13:00


Osieczek
21.07 od godz. 8:00 do 14:00


Świdno
22.07 od godz. 8:00 do 13:00


Osieczek
22.07 od godz. 8:00 do 14:00


Dańków
25.07 od godz. 8:00 do 13:00


Zakrzewska Wola, Lesznowola, ul. Grójecka
26.07 od godz. 9:00 do 13:00


Zbrosza Duża
29.07 od godz. 9:00 do 13:00


Waliska, od numeru 1 do 32
7.07 od godz. 8:30 do 12:30


powiat żuromiński

Wygoda, od 40 do 61, Chechły, od 44 do 67
8.07 od godz. 8:00 do 14:00


Grabina, od nr 40 do Józefina oraz nr 3 a do j, ul. Czarnuszki, Józefin, ul. Józefa Czumy, ul. Zgody od 15 do 37a, ul. Pańska, ul. Szlachecka, Sulejówek, ul. Grabińska 62 , 80
7.07 od godz. 8:30 do 11:00


Kąty, od 16 do 37 + działka 341
12.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat kozienicki

Jasieniec, ul. Akacjowa, ul. Jesionowa, ul. Kasztanowa, ul. Ogrodowa, ul. Osiedlowa, ul. Piwna, ul. Słoneczna
8.07 od godz. 8:00 do 14:00


powiat ostrowski

Dąbrówka, Jeziórka
8.07 od godz. 9:00 do 13:00


Bujak, nr. 1, Modrzejowice, nr: 157, 158, 158A, Pieńki, od nr. 29 do 37
12.07 od godz. 8:00 do 11:30


Bujak, od nr. 2 do nr., 45
12.07 od godz. 11:00 do 14:00


Stara Osuchowa
7.07 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrów Mazowiecka, METRO., ul. Wodna
12.07 od godz. 8:00 do 16:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Bąkówka, ul. Warszawska
12.07 od godz. 8:30 do 14:30


Brok, ul. Brzostowa, ul. Letniskowa, ul. Wakacyjna, ul. Stokrotki, ul. Wiosenna, ul. Dobra, ul. Piaskowa, ul. Miodowa, ul. Radosna, ul. Żywiczna
13.07 od godz. 9:00 do 13:00


Dąbrowa, Akacjowa 7, 7A, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 14, 14A, 15, 16, 17, 17A, 18, 19/1, 19/2, 20, 20A, 21, 21A, 22, 22A, 23, 27, 29, Żywiczna 11, 13, 13A, 14, 15, 16, 16A, 16C, 17, 17A, 18, 18A, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 22, 22A, 30, Partyzantów 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 16, Kwiatowa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
12.07 od godz. 7:00 do 8:00


powiat białobrzeski

Bronisławów, Zalesie
15.07 od godz. 9:00 do 13:00


Stary Gózd, nr 23-41, 87-96;, Nowy Kiełbów, nr 133-135;
11.07 od godz. 8:00 do 11:00


Stary Gózd, od nr 45 do 47;
11.07 od godz. 11:00 do 14:30


Nowy Gózd, od nr 30 do 54;
12.07 od godz. 8:00 do 14:30


Jasionna, od nr 29 do 54;
14.07 od godz. 8:00 do 11:00


Jasionna, od nr 1 do 28;
14.07 od godz. 11:00 do 14:30


Stary Kadłub, od nr 18 do 30;
15.07 od godz. 8:00 do 11:00


Stary Kadłub, od nr 1 do 17;
15.07 od godz. 11:00 do 14:30


Stary Kadłub, od nr 31 do 53;
18.07 od godz. 8:00 do 14:30


Kaszów, od nr 45 do 60;
19.07 od godz. 8:00 do 14:30


Kaszów, od nr 1 do 36;, Kaszewska Wola, od nr 51 do 53;
20.07 od godz. 8:00 do 11:00


Młodynie Dolne, od nr 41 do 53;
20.07 od godz. 11:00 do 14:30


Ryki, od nr 18 do 32;
21.07 od godz. 8:00 do 14:30


Ryki, od nr 1 do 17;
22.07 od godz. 8:00 do 11:00


Chruściechów
22.07 od godz. 11:00 do 14:30


Suski Młynek
25.07 od godz. 8:00 do 14:30


Grzmiąca, od nr 1 do 80;
26.07 od godz. 8:00 do 11:00


Grzmiąca, Górki;
26.07 od godz. 11:00 do 14:30


Żabia Wola
27.07 od godz. 8:00 do 14:30


powiat zwoleński

Bartodzieje, Zaborów, Maciejówka
25.07 od godz. 9:00 do 13:00


Jedlanka, Kępiny;
28.07 od godz. 8:00 do 14:30


Jedlanka, od nr 78 do 104;
29.07 od godz. 8:00 do 14:30


powiat radomski

Dąbrowa Kozłowska, nr 1; 3; 6; 6 A; F; G; 8; 8 B; 9; 9 A; 10; 10 A; dz. 151/1; dz. 151/2; dz. 151/3; dz. 153/1; dz. 153/3; dz. 172;6; dz. 249;
7.07 od godz. 11:30 do 14:30


Młodocin Mniejszy, 47B do 58 ; Szkoła ; Kościół Rzymsko- Katolicki pw. św. Zofii ; Sklepy spożywcze ABC i Iwona ; Maszt Orange Polska S.A ; działki w k-ku Rożek ; sklep Chorten - Julian;
8.07 od godz. 8:00 do 11:30


Młodocin Mniejszy, dz. 493/6 ; dz. 502 ; nr. 19A ; 697/4 ; dz. 705 ; dz.709dz. 709; dz. 515; Skład Opału; Stacja demontażu pojazdów;
8.07 od godz. 11:30 do 14:30


Antoniówka, od nr. 233 do 276 oraz od nr. 300 do 309A i od nr. 326 do 357A
11.07 od godz. 8:00 do 14:30


Drożanki, od nr. 25 do nr. 81
11.07 od godz. 8:00 do 11:30


Florencja, 105 i 107, Jedlanka Stara, od nr. 102 do 112
11.07 od godz. 8:00 do 11:30


Drożanki, od nr. 1 do nr. 24
11.07 od godz. 11:00 do 14:30


Antoniówka, nr: 374, 378, 381, 382, Dawidów, od nr. 1 do nr. 15a i nr. 26a, Jedlnia-Letnisko, Rajec Poduchowny od nr. 164a do nr. 183
12.07 od godz. 8:00 do 14:30


Bielicha, nr.53 i działki nr. 238/22, 251/46,47, 253, 251/97, 558/1
12.07 od godz. 8:00 do 11:30


Antoniówka, od nr. 206 do 332,, Groszowice, od nr. 324 do nr. 334
13.07 od godz. 8:00 do 11:30


Antoniówka, od nr. 18 do nr. 40, oraz od nr. 137 do 177, i od nr. 188 do 199, oraz od nr. 213 do 280, Groszowice, 333, Jedlnia, Rajec poduchowny 187
13.07 od godz. 8:00 do 11:30


Lasowice, nr. 22 i działka nr. 87/4
13.07 od godz. 10:00 do 13:00


Rzeczków, od nr. 1 do nr. 14, Wierzbica, ul. Piaskowa nr: 97, 108 dz. 126/6
13.07 od godz. 11:00 do 14:30


Antoniówka, 352A, Groszowice, od nr. 348 do 388
14.07 od godz. 8:00 do 14:30


Mazowszany, działki nr. 237/4, 237/6, 240
14.07 od godz. 10:00 do 13:00


Jedlnia, Rajec Poduchowny od nr. 1 do nr. 5 działka nr. 206/3
15.07 od godz. 9:30 do 13:30


powiat gostyniński

Jastrzębia, od nr 21 do 41;
8.07 od godz. 8:00 do 14:30


powiat lipski

Walentynów, nr. 17, 101 i dz. nr. 4, Florencja, od nr. 12 do 17
11.07 od godz. 11:00 do 14:00


Olszyny, od 42 do 49
14.07 od godz. 8:30 do 12:30


Radom

Radom, ul. Wincentego Witosa nr. 117, 135, 135a, 135b, dz. 19/1
12.07 od godz. 11:30 do 14:30


powiat legionowski

Wierzbica, ul. Dolna, ul. Górna od nr. 3 do nr. 52
13.07 od godz. 8:00 do 11:30


Łajski, ul. Burzowa
12.07 od godz. 8:30 do 12:00


Wieliszew, ul. Wesoła, ul. Magnacka
12.07 od godz. 12:30 do 16:00


Dąbrowa Chotomowska, ul. Kolejowa 15, 36D, 38, 38A, 38B, 38/5, 38/6, 40, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 42, 42/2, 42/3, 44, 46, 48, 48A, 48B, 48D, 49, 50, 50A, 52, 54D, 54E, 56, 56A-C, 58, 58A, 58B, 60, 60A, 62, ul. Przyleśna, ul. Lipowa 45, 58, 58A, 58B 60, 60A, 62
13.07 od godz. 7:00 do 8:00


Stanisławów Pierwszy, ul. Jana Kazimierza 315, 315C, 315D, 319, 319A-E, 452, 452A-K, 454, ul. Jarzębiny, ul. Jodłowa
14.07 od godz. 7:00 do 8:00


Chotomów, ul. Ogrodowa działki letniskowe, 13, 13A-Z, 15, 15A-Z, 17, 17A-Z, ul. Spacerowa, ul. Wypoczynkowa 1, 1A, 1B, 3, 3A, 4, 5, 6, 6A, 6B, 7, 8, 10, ul. Szumiący Las, ul. Baśniowa
14.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat węgrowski

Jabłonna, od nr 1 do 38;
13.07 od godz. 8:00 do 11:00


Jabłonna, od nr 39 do 54;
13.07 od godz. 11:00 do 14:30


Miednik, Międzyleś, Kozołupy, Ugoszcz, Kałęczyn, również Kolonia.
8.07 od godz. 8:00 do 16:00


Sekłak, 1-16.
12.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat otwocki

Gózd, ul. Osiedlowa od nr. 39 do 112, ul. Północna od nr. 5 do 7, ul. Radomska nr.1, Piskornica, działki nr: 226/5, 323, 323/10, 230, 232/5, Budy Niemianowskie, nr: 39, 40, 96, 100, 109, działki:145/2, `145/3,148/2
13.07 od godz. 11:30 do 14:30


Brody, od nr. 1 do nr. 25
14.07 od godz. 8:00 do 11:30

Zakręt, ul. Lubelska 24, 26, 30, 34, 34B, 36,36B,38 40, 40A-C
7.07 od godz. 9:00 do 13:00

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"devicetype":"phone","replica":"14"}}

__

Karczew, ul. Rynek Zygmunta Starego od 2 do 12
7.07 od godz. 9:00 do 13:00


Stefanówka, ul. Żurawia od nr 63 do 49 i 50 + nr 60, 72, 86, ul. Bociania, ul. Krucza, Boryszew, Duchnów, ul. Wspólna od 1 do 31, Wiązowna, ul. Duchnowska 93 ,95
7.07 od godz. 11:30 do 15:00

Człekówka, 57 od 61 do 64 oraz 70, 74, 75, 77
8.07 od godz. 9:00 do 13:00


Otwock, ul. Jana Kilińskiego od Żeromskiego do Cybulskiego;, ul. Hipolita Cybulskiego od Reymonta do nr 7a/24;, ul. Jagiellońska od Reymonta do Kilińskiego
8.07 od godz. 9:00 do 13:00

Rudzienko, od 30 do 52a
8.07 od godz. 13:00 do 16:00


Władysławów, od numeru 11 do numeru 28
11.07 od godz. 8:30 do 12:30

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"phone","replica":"15"}}

Wola Karczewska, ul. Doliny Świdra od Ogrodów do Nowej, ul. Rzeki, ul. Choiny, Glinianka, ul. Szkolna, Lipowo, ul. Letniskowa nr 1,1A, ul. Ułańska nr 3,5 i od nr 7 do 34, Kopki
12.07 od godz. 9:00 do 13:00

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"devicetype":"desktop","replica":"8"}}

__

### powiat przasnyski
Karwacz, numery od 89 do 92, złącza kablowe, Polny Młyn, numer 12
7.07 od godz. 8:15 do 12:15


Kawieczyno
8.07 od godz. 8:30 do 12:30

Bartniki, 84, 85, 86
11.07 od godz. 8:00 do 12:00


Ścięciel, 5, 4A, 4C, 4, 2, 3, 1
11.07 od godz. 9:00 do 13:00

Bartniki, 81, 82.
11.07 od godz. 11:00 do 15:00


Ścięciel, 5, 4A, 4C, 4, 2, 3, 1
12.07 od godz. 9:00 do 13:00

Ścięciel, 6
13.07 od godz. 9:00 do 13:00

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"devicetype":"phone","replica":"16"}}

__

Ścięciel, 6
14.07 od godz. 9:00 do 13:00


Leszno, ul. Parkowa, ul. Księdza Jana Raczkowskiego od Mleczarni do Banku
13.07 od godz. 8:30 do 14:30

Leszno, ul. Stefana Żeromskiego, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Adama Mickiewicza, ul. Władysława Broniewskiego, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Tuwima, ul. Polna, ul. Sosnowa, ul. Sochaczewska, ul. Szkolna, ul. Błońska, ul. Murarska, ul. Kwiatowa, ul. Strażacka, ul. Krótka, ul. Parkowa, ul. Księdza Jana Raczkowskiego, ul. Aleja Wojska Polskiego, ul. Podleśna, ul. Leśna, ul. Bohaterów Puszczy Kampinoskiej, Grądy, ul. Cicha, ul. Górna, ul. Okrężna, ul. Topolowa, ul. Podleśna, Julinek, Teren Gościńca, Internat, Szkoła Leśna
13.07 od godz. 8:30 do 11:00

_
###
powiat ostrołęcki
Czerwin, ul. Nowa numery od 1 do 20, ul. Henryka Sienkiewicza numery od 1 do 18, ul. Rtm Kossakowskiego numery od 1 do 22
7.07 od godz. 8:30 do 12:30

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"devicetype":"phone","replica":"17"}}

Łyse, nr 141-146A, Wejdo, 91
7.07 od godz. 9:00 do 13:00


Zabiele, numery od 13 do 22
8.07 od godz. 8:00 do 12:00

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"desktop","replica":"9"}}

Zabiele, numery od 6 do 12
8.07 od godz. 11:30 do 14:30


Kleczkowo, ul. Bielawska 6, 8, 10, 12, 14, 16, 3A, 5, 7, ul. Miła
14.07 od godz. 8:30 do 12:30

### powiat makowski
Różan, ul. Warszawska numery od 17 do 54
7.07 od godz. 8:30 do 12:30


Krzyżewo-Marki
7.07 od godz. 11:00 do 15:00

Maków Mazowiecki
13.07 od godz. 8:00 do 10:00


Maków Mazowiecki, ul. Nadrzeczna 1, ul. Przasnyska 48,50,52,55,57, 63,65,67
13.07 od godz. 9:00 do 11:00

Maków Mazowiecki, ul. Przasnyska 36,38,51
13.07 od godz. 10:00 do 12:00


Maków Mazowiecki, ul. Nadrzeczna
13.07 od godz. 11:00 do 14:00

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"phone","replica":"18"}}

Maków Mazowiecki, ul. Adamowska, ul. Przasnyska 26,28,34,, ul. Grabowa 39,41,43,45,47
15.07 od godz. 16:00 do 20:00

_
###
powiat grodziski
Zaręby, nr 82-122, 147
8.07 od godz. 9:00 do 13:00

_

Milanówek, ul. Spacerowa 2,3A,, ul. Wielki Kąt 8B
7.07 od godz. 8:30 do 14:00


Kozery Nowe, ul. Popławska od 47 do 79, ul. Krajobrazowa, ul. Czerwonych Maków, ul. Tulipanowa, ul. Poranna, ul. Przyleśna, ul. Konwaliowa, Kozery, ul. Ukośna, ul. Objazdowa, ul. Kręta
8.07 od godz. 7:00 do 13:00

Grodzisk Mazowiecki, ul. Bałtycka, pl. Wolności 17, ul. Obrońców Getta od Bałtyckiej do 17 Stycznia, ul. B. Limanowskiego, ul. Krótka, ul. 1 Maja, ul. Konspiracji, ul. Strażacka, ul. Kowalska
11.07 od godz. 8:30 do 14:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. J. Matejki 9
11.07 od godz. 9:00 do 13:00

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"phone","replica":"19"}}

Marynin, ul. Mazowiecka 31, 37, ul. Cienista 1B, 2, 5, 7, 9, 14, ul. Siedliskowa
12.07 od godz. 8:30 do 14:30

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"devicetype":"desktop","replica":"10"}}

__

Grodzisk Mazowiecki, ul. J. Chełmońskiego od 11 do 21E i od 14 do 56,, ul. J. Fałata 1, 2 , 3, ul. A. Fredry 3, ul. T. Makowskiego, Kozery, ul. Sąsiedzka 2, ul. Swojska 2
12.07 od godz. 8:30 do 14:30


Milanówek, ul. Sowia
12.07 od godz. 9:00 do 14:00

Grodzisk Mazowiecki, ul. Królewska dz. 76
12.07 od godz. 10:00 do 13:00


Chrzanów Mały, 17AD, 17AE, 17AF, 17N
14.07 od godz. 10:00 do 13:00

Milanówek, ul. Spokojna
15.07 od godz. 8:30 do 14:30


Chrzanów Mały, 31g, 31f , dz.87/7,87/8
15.07 od godz. 10:00 do 13:00

### powiat siedlecki
Jasionka, ZK nr 06z08681 (przepompownia ścieków) gm. Zbuczyn
7.07 od godz. 9:00 do 13:00

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"devicetype":"phone","replica":"20"}}

__

Myrcha, ZK nr 06z06419, 06z06418, 06z09210, 06z09211
8.07 od godz. 9:00 do 12:00


Emilianówka, nr ZK 06z05675
8.07 od godz. 13:00 do 17:00

Golice, ul. Zachodnia nr ZK 06z11571 06z09510
11.07 od godz. 9:00 do 12:00

_
###
Siedlce
Siedlce, ul. Józefa Piłsudskiego 39, 41
7.07 od godz. 10:00 do 14:00

_

Siedlce, ul. Kasztanowa od nr 1 do nr 57, ul. Topolowa, ul. Akacjowa od nr 1 do 64,, ul. Klonowa w tym Cukiernia , SPA ,, ul. Grabowa, ul. Jesionowa od nr 3 do 15,, ul. Starowiejska 8, i od nr 229 do 273,, ul. Lipowa, ul. Stanisława Staszica 1A, 3, ZK nr 4530,, ul. Wiązowa 8
11.07 od godz. 9:00 do 13:00


Siedlce, ul. Radzyńska ZK nr 06z09046, 065z04849, 06z10366, 06z05229
13.07 od godz. 10:00 do 13:00

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"desktop","replica":"11"}}

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"phone","replica":"21"}}

Siedlce, ul. Konwaliowa nr 4, 5, 7, 9, 10, 12, 16, 21, 23, 35, ul. Poziomkowa od nr 2 - 40 , ul. Borowikowa, ul. Wspólna od nr 1 do 32, ul. Borówkowa od nr 5 do 35, ul. Leśna 67A, 90, 90A, 96, ul. Gajowa od nr 3 do 47, ul. Domanicka od nr 4 – 96, ul. Jagodowa 9, 16, 18, 40,, ul. Grzybowa 13, 31, 35 i od 50 do 76
14.07 od godz. 7:00 do 17:00

_
###
powiat wyszkowski
Turzyn, WODOCIĄG OD 40 DO 54.
7.07 od godz. 9:00 do 13:00

_

Wólka-Wojciechówek
8.07 od godz. 9:00 do 13:00


Nowe Budy, Szkoły numer 1 i 2., od nr 22 do nr 37., od nr 40 do nr 47.
11.07 od godz. 9:00 do 13:00

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"phone","replica":"22"}}

Popowo Kościelne, Popowo-Parcele, ul. Sarenki, ul. Storczykowa, ul. Nasza, ul. Malwowa, ul. Zatokowa, ul. Wronia, ul. Polnych Kwiatów, ul. Krótka, ul. Krzywa, ul. Nadbużańska, ul. Do Przystani, ul. Łabędzia, ul. Cyraneczki, ul. Zakątek, ul. Polnej Wróżki
12.07 od godz. 9:00 do 13:00


Nowa Wieś, od 12 do 19 + działka 33, Sępochów, od 1 do 14, 83,93,94, 98, 98a, działki 353,357,973,985,986,969,
12.07 od godz. 8:30 do 12:30

### powiat sokołowski
Kamieńczyk, ul. Grzybowa, Jaworowa, Damazego.
11.07 od godz. 8:00 do 12:00


Wiechetki Małe
12.07 od godz. 8:30 do 12:30

Kowiesy
13.07 od godz. 9:00 do 13:00

_
###
powiat wołomiński
Lasków, Kościelna nr 3A,5A, 6,6A,6B,6E, ZK-2szt., ul. C. K. Norwida nr 138,140,159, 1b.n., ZK-1szt., Piękna nr 2,2A,4,8,2b.n., Widok nr od nr 1 do nr 9, nr 30,32A,32B.
13.07 od godz. 9:00 do 13:00

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"devicetype":"desktop","replica":"12"}}

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"phone","replica":"23"}}

Majdan, ul. Piękna od Widocznej do nr 66÷61, ul. Widoczna od Szosy Lubelskiej do nr 15, ul. Słoneczna
8.07 od godz. 8:00 do 9:00


Majdan, ul. Piękna od Widocznej do nr 66÷61, ul. Widoczna od Szosy Lubelskiej do nr 15, ul. Słoneczna
8.07 od godz. 18:00 do 19:00

Kąty Czernickie, od 22 do 26 + działki 97
13.07 od godz. 8:30 do 12:30


Kąty Czernickie, od 27 do 37 + działki 36 , 57
13.07 od godz. 12:30 do 14:00

Budziska, od 5 do 24
14.07 od godz. 9:00 do 13:00


Stary Janków, 17
8.07 od godz. 9:00 do 13:00

Marki, ul. Częstochowska 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2J, 2K, 2L, 2M, 2N, 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G, 6H, 6I, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G, 8H, 8I
11.07 od godz. 9:00 do 13:00

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"devicetype":"phone","replica":"24"}}

__

Ząbki, ul. Władysława Reymonta 3, 6B, 5, 6, 6A, 5A, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16A, 18, 16, 19, 18A, 22, 23, 23A, 25, 25A, 27, 24
11.07 od godz. 9:00 do 13:00


Ząbki, ul. Ks. Ignacego Skorupki od Orlej do Lotniczej, oraz nr 17, 19, 7A, 40, 7, 16, 18, 26, 24B, 24, 24A, 28, 28A, 13, 30, 32, 13A, 34, 38, 34A, 15, 5, 7A, 8, 6, 4, 19/1, ul. Orla 20, 20A MULTILAB, nr 22, 18, 18A, 12, 12A, 13, 5, 7, 9, 11 od numeru 24 do Skorupki, ul. Wiosenna 1, 1A, 2A, blok nr 2A, blok nr 4, ul. Heleny Flisowskiej, ul. Legionów 12, 14, 14A, 16, 18, 20, 9, 20B, 7, 11, ul. Romualda Traugutta 2, 1, 2A, 4, 3, 5, 6, 8, 5A, 7, 9, 12, 10, ul. Hugona Kołłątaja 13, 9, 8A, 17, ul. Józefa Piłsudskiego 32A, 32B, 32C, 32D, 19, 19A, 17, 15, 30, 28, 28A, 26B, 28B, 13, 26, 24, 22, 20, 22A, 18, 14A, 16, 34, 23, 36, 32, ul. Zaciszna 5, 24, 3, 22, 20, 18, 16, 14, 1E, 1D, 10, 10A, 8A, 1C, 1B, 6, 4, 1A, 1, 2, ul. Jana Matejki 2, 7, 9, 11, 5, ul. Szczęśliwa 3, 4
12.07 od godz. 9:00 do 13:00

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"desktop","replica":"13"}}

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"phone","replica":"25"}}

Kobyłka, ul. Warszawska od ulicy Puławskiego do ul. Leśnej, ul. Poprzeczna 9A, 13, 15
13.07 od godz. 9:00 do 13:00


Duczki, ul. Długa od numeru 116 do ulicy Olszowej, ul. Dębowa, ul. Szosa Jadowska 93, 125, ul. Olszowa 1, 3, 5
14.07 od godz. 9:00 do 13:00

### powiat nowodworski
Henrysin, Kosów Lacki, ul. Graniczna, ul. Spokojna, ul. Młynarska, Olszew, również Kolonie., Radość
14.07 od godz. 8:30 do 12:30


Pomiechówek, ul. Topolowa, ul. Dziadka Janka, ul. Serocka 45, 62, 64, 64A, 66, 68, 70, 72, 80, 82, 84, 90, 92, 102, 104, 106, 108, 110, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 152, 156, 158, 160
14.07 od godz. 7:00 do 8:00

### powiat garwoliński
Anielów
7.07 od godz. 9:00 do 13:00

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"devicetype":"phone","replica":"26"}}

__

Mierżączka, od numer 20 do numeru 40 C
8.07 od godz. 9:00 do 13:00


Reducin, numeru 76 do numeru 104 oraz stacja paliw
12.07 od godz. 7:00 do 9:00

Mierżączka, od numeru 1 do numeru 19
12.07 od godz. 7:00 do 9:00


Miastków Kościelny, ul. Gąsowska od numeru 22 do 28, ul. Warszawska od numeru 29 do 54
12.07 od godz. 9:00 do 13:00

Wilkowyja, od numeru 105 do numeru 172,, Stoczek, od numeru 16 do numeru 59, Cyganówka, Trzcianka
12.07 od godz. 9:00 do 13:00


Reducin, numeru 76 do numeru 104 oraz stacja paliw
12.07 od godz. 16:00 do 18:00

Mierżączka, od numeru 1 do numeru 19
12.07 od godz. 16:00 do 18:00

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"devicetype":"desktop","replica":"14"}}

__

Podebłocie, od numeru 1 do numeru 25a
13.07 od godz. 9:00 do 13:00

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"devicetype":"phone","replica":"27"}}

__

Anielów, od numeru 1 do numeru 31
14.07 od godz. 8:30 do 12:30


Garwolin, ul. Polna od numeru 18 do numeru 30 od numeru 54 do numeru 58 oraz od 75 do numeru 83, ul. Gracjanów numery 14 i 16
15.07 od godz. 8:30 do 12:30

### powiat miński
Kałuszyn, ul. Trzcianka od 10 do 48, 52, 73 + działka 2526
7.07 od godz. 9:00 do 13:00


Makówiec Duży, od 14 do 17, 22 + działki rekreacyjne
7.07 od godz. 10:00 do 14:00

Mlęcin, od 3 do 40, od 80 do 88, Hydrofornia, Wieża Centertel,, Adamów, od 16 do 18
8.07 od godz. 8:30 do 12:30


Kąty-Borucza, od 1 do 4 + działki 390,406
11.07 od godz. 8:00 do 12:00

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"phone","replica":"28"}}

Kąty-Borucza, od 4 a do 9b + działki 333
11.07 od godz. 12:00 do 14:00


Mińsk Mazowiecki, ul. Piękna 1a,b, od 3 do 8, 10, 10a, 12a, 16, 18,, ul. Jana Heweliusza od 1 do 3
13.07 od godz. 9:00 do 13:00

Sulejówek, ul. 11 Listopada od Grabskiego do Okulickiego;, ul. Mokra, ul. Łączna, ul. Grabskiego od 11 Listopada do Dworcowej
13.07 od godz. 9:00 do 13:00


Sulejówek, ul. Miła od 3-go Maja do Szosowej;, ul. Szosowa od nr 26 do Pogodnej + nr 32a;, ul. Dąbrowskiego od Szosowej do 3 Maja, ul. Pogodna, ul. Nowa, Majowa 73
14.07 od godz. 9:00 do 12:00

Sulejówek, ul. Krakowska od Zamojskiej do nr 28;, ul. Magnuszewska od Krakowskiej do Kraszewskiego;, ul. Cicha od Krakowskiej do nr 15
14.07 od godz. 9:00 do 13:00

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"devicetype":"desktop","replica":"15"}}

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"devicetype":"phone","replica":"29"}}

_

Wólka Mińska, ul. Koszykowa 4,14,18, działka 353
15.07 od godz. 8:00 do 10:30


Poręby Nowe, od 56 do 58a
15.07 od godz. 8:00 do 11:00

Poręby Nowe, 40 , od 49 do 55
15.07 od godz. 11:00 do 14:00


Kluki, od 1 do 15 oraz działki , 45, 101, 102, 104, Wólka Kałuska, od 16 do 18
15.07 od godz. 11:30 do 14:30

Niedziałka Druga, ul. Olszowa od 2 do 34 , działka 189, Jakubów, ul. Mińska 71 , 73 , 100
16.07 od godz. 8:00 do 11:00


Niedziałka Druga, ul. Olszowa od 36 do 87, Stara Niedziałka, ul. Leśna 7 i działka 768
16.07 od godz. 11:00 do 15:00

### powiat warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 422,428,430,432
7.07 od godz. 8:30 do 14:30

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"devicetype":"phone","replica":"30"}}

__

Klaudyn, ul. plut. Józefa Ciećwierza od nr 119 do nr 164
8.07 od godz. 8:30 do 14:30


Pasikonie, ul. Bułanki
8.07 od godz. 9:00 do 13:00

Borzęcin Duży, ul. Chabrowa 63
12.07 od godz. 10:00 do 14:00


Błonie, ul. Szkolna 9E,9G,9S,11H,11E
13.07 od godz. 8:00 do 12:00

Koczargi Stare, ul. Czereśniowa 13,19,21,23,25,29,26
13.07 od godz. 10:00 do 14:00


Stare Babice, ul. Koczarska 39 C
14.07 od godz. 10:00 do 14:00

Ożarów Mazowiecki, ul. Ożarowska od 1 do 23 i od 2 do 42
15.07 od godz. 8:30 do 14:30


Kępa Kiełpińska, ul. 6 Pułku Piechoty, ul. Gajowa 23, 23B, 24, 24D, 44, 78, 79, ul. Podwale, ul. Armii Poznań 1C
11.07 od godz. 7:00 do 8:00

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"desktop","replica":"16"}}

### powiat sierpecki
Białuty, 12, 13,13A,14,15
8.07 od godz. 8:30 do 14:30

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"devicetype":"phone","replica":"31"}}

__

### powiat pruszkowski
Brwinów, ul. Szkolna od Biskupickiej do Piłsudskiego,, ul. Fryderyka Chopina od Piłsudskiego do Sienkiewicza, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego od Chopina do numerów 3 i 4
11.07 od godz. 8:00 do 14:00


Pruszków, ul. Adama Mickiewicza, ul. Zdziarska, ul. Przedszkolna, ul. Miodowa, ul. Warzywna
12.07 od godz. 8:00 do 9:00

Pruszków, ul. Adama Mickiewicza, ul. Zdziarska, ul. Przedszkolna, ul. Miodowa, ul. Warzywna
13.07 od godz. 8:00 do 9:00


Pruszków, ul. Teresy Danielewicz 16, 16C, 18, 18A, 20, 20A, 22, 22A,, ul. Żbikowska 51, 53, 55, 68, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 6, 7, 9, 9A, 26,, ul. Diamentowa 11, ul. Stefana Jaronia Kowalskiego
14.07 od godz. 8:30 do 14:30

### powiat płoński
Cholewy, 25D,25E
12.07 od godz. 9:00 do 13:00

_

$$COMPONENT {"params":{"title":"ZOBACZ KONIECZNIE","is_photo":"1","ids":[5429834]},"component":"selected"}


##
Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?
Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:
Enea OperatorEnerga Operator
PGE DystrybucjaTauron Dystrybucja
##
Gdzie zgłosić brak prądu?__
Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

$$COMPONENT {"params":{"is_photo":"1","ids":[3784]},"component":"promoted"}


## Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?
Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:
modernizacji sieci energetycznej przyłączania nowej sieci energetycznej
konserwacji sieci transformatowej remonty
## Pozostałe wyłączenia prądu
Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:
burza powalone drzewo
silny wiatr opady śniegu
szadź kradzież przewodów przez złodzieja
wysiadanie bezpieczników prace budowlane
## Co to jest prąd elektryczny?
Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.
## Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?
gry planszowe rozmowa z domownikami
segregowanie ubrań porządki w szafie
sen czytanie książek
## Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?
nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
* nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej


Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.


$$COMPONENT {"params":{"title":"Sprawdź aktualne promocje","tags":"duka","limit":20},"component":"promoted_list"}

$$COMPONENT {"params":{"is_photo":"1","ids":[1973211]},"component":"promoted"}

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Bez prądu w mazowieckim. Gdzie 7.07 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu? - Polska Times

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Tygodnik Ostrołęcki
Dodaj ogłoszenie