Beniaminek zgasił Iskrę w Chorzelach

Orzyc sprawił kibicom miłą niespodziankę
Orzyc sprawił kibicom miłą niespodziankę Arkadiusz Dobkowski
Ciekawą batalię na inaugurację ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka obejrzeli kibice na stadionie w Chorzelach. Beniaminek rozgrywek prowadzony przez trenera Zbigniewa Lubowiedzkiego pokonał Iskrę Krasne 3:2.

W okresie przygotowawczym to drużyna prowadzona przez Tomasza Słowika odniosła zwycięstwo 10:2. Tym razem gospodarze zdecydowanie wyżej zawiesili poprzeczkę rywalom, chociaż do przerwy prowadził zespół z Krasne.

W 40. minucie meczu prowadzenie objęła Iskra po strzale Jakuba Michalaka. Na kolejne bramki kibice musieli poczekać do drugiej odsłony meczu. Tym razem na listę strzelców wpisał się Grzegorz Kawiecki i wyrównał stan rywalizacji. Orzyc potrafił przejąć inicjatywę i zdobył kolejne bramki za sprawą Kacpra Rejsa i Daniela Brzezickiego. Podopieczni trenera Tomasza Słowika zdołali odpowiedzieć jeszcze bramką Jakuba Osieckiego w doliczonym czasie gry, ale komplet punktów powędrował na konto gospodarzy.

Przed oboma zespołami kolejne wyzwania i ciekawe batalie jeszcze w sierpniu. Orzyc Chorzele na wyjeździe zmierzy się z KS CK Troszyn i GKS Strzegowo. Przed własną publicznością rywalizować będzie z Koroną Szydłowo. Z kolei Iskra Krasne gościć będzie zespoły Wkry Bieżuń i Tęczy Ojrzeń, a na mecz wyjazdowy uda się do Wieczfni Kościelnej.