Bartnik rozbity przez Kryształ w Myszyńcu. Zobacz zdjęcia i wideo

Piłkarzom Bartnika sił starczyło tylko na pierwsze 45 minut.
Piłkarzom Bartnika sił starczyło tylko na pierwsze 45 minut. A. Dobkowski
Piłkarze Bartnika Myszyniec w starciu 20. kolejki rozgrywek A klasy przegrali z Kryształem Glinojeck aż 1:5.

Bartnik Myszyniec - Kryształ Glinojeck

Podopieczni trenera Daniela Dziekońskiego dobrze prezentowali się w pierwszej połowie spotkania. Jedyne trafienie na koncie gospodarzy zapisał Mateusz Wróblewski po asyście od Adama Kobusa. W bramce Bartnika świetnie spisywał się Marek Lis broniąc m.in. rzut karny i ratując zespół przed utratą bramki w sytuacja sam na sam.

W drugiej połowie spotkania błędy formacji defensywnej sprawiły, że kolejne bramki zapisywali na swoim koncie goście.

Bartnik Myszyniec - Kryształ Glinojeck 1:5 (1:0)

Bramki: Wróblewski 40. - 50. 53. 60. 83. 90.+2