Bartek wygrywa i pewnie lideruje w klasyfikacji

Bartłomiej Otłowski po raz kolejny okazał się najlepszy w turnieju młodzieżowym. Fot. A. Dobkowski
Bartłomiej Otłowski pewnie wygrał kolejny turniej młodzieżowy rozgrywany na kortach przy ulicy Hallera w Ostrołęce.

W finale podopieczny Wiesława Wyszkowskiego pokonał Krzysztofa Szkopka 6:3. Wcześniej obaj młodzi tenisiści spotkali się w fazie grupowej i Bartłomiej Otłowski wygrał wtedy jeszcze bardziej wyraźnie 6:3. Najbardziej zaciętym spotkanie turnieju była półfinałowa konfrontacja pomiędzy Krzysztofem Szkopkiem, a Mateuszem Milczarkiem. Wygrał ją ten pierwszy, ale dopiero po tie-breaku. W klasyfikacji młodzieżowej do lat 18 na prowadzeniu umocnił się Bartłomiej Otłowski z dużą przewagą nad kolejnymi zawodnikami. W zawodach nie wystąpili tym razem z różnych powodów m.in. Aleksandra Bojarska, Krystian Dymek czy też Roksana Dymek. Zwycięzca turnieju i lider klasyfikacji we czwartek obchodził swoje osiemnaste urodziny. Zatem życzymy wszystkiego dobrego w dorosłym już życiu!

Wyniki spotkań decydujących o miejscach: Półfinały: Krzysztof Szkopek - Mateusz Milczarek 7:6
Bartłomiej Otłowski Bartłomiej - Bartosz Kalinowski 6:1. Mecz o trzecie miejsce: Bartosz Kalinowski - Mateusz Milczarek 6:1. Finał: Bartłomiej Otłowski - Krzysztof Szkopek 6:3.