SM
Leo Messi
Leo Messi AP/Associated Press/East News
LIGA MISTRZÓW BARCELONA LYON ONLINE STREAM LIVE TRANSMISJA NA ŻYWO. Barcelona wygrywa z Olympique Lyon 3:1. Bramki zdobyli Leo Messi (dwie), Philippe Coutinho i Gerard Pique dla Barcelony oraz Lucas Tousart dla Lyonu.

Po remisie 0:0 w Lyonie kibice Blaugrany nie mogli być przed rewanżem w stu procentach spokojni. Barcelona szybko udowodniła jednak swoją wyższość nad francuską drużyną. Ze sporą pomocą Szymona Marciniaka, który podyktował bardzo kontrowersyjny rzut karny. Nie pomógł system VAR, nasz eksportowy arbiter uznał, że Luis Suarez był faulowany w tej sytuacji:

Jedenastkę pewnie wykorzystał Leo Messi, który popisał się strzałem w stylu Antonina Panenki.

Na 2:0 podwyższył wkrótce Philippe Coutinho. Brazylijczyk, za którego Katalończycy zapłacili Liverpoolowi 135 mln euro był ostatnio niemiłosiernie krytykowany. Podczas ostatniego meczu z Rayo Vallecano wygwizdali go kibice Barcy. 26-latek w końcu się przełamał, strzelając pierwszego gola od października. Mocno pomógł mu w tym Luis Suarez, który wystawił mu piłkę do pustej bramki na piątym metrze.

Po przerwie Lyon zdobył bramkę kontaktową za sprawą Lucasa Tousarta. Do sensacyjnego awansu potrzebowali jeszcze drugiego gola. Ich marzenia rozwiał jednak niezawodny Messi, który 12. minut przed końcem strzelił na 3:1. Po chwili Argentyńczyk asystował przy bramce Gerarda Pique. Wynik na 5:1 ustalił w końcówce Ousmane Dembele.

wkrótce więcej informacji

Sandro Kulenović: W Juventusie mogłem trenować z moim idolem Mandžukiciem, ale tęskniłem za Legią

Materiał oryginalny: Barcelona - Lyon. Szymon Marciniak podyktował kontrowersyjny rzut karny, Messi jak Panenka - Sportowy24