ted
Barcelona - Liverpool 3:0. Zobacz WIDEO BRAMKI na Youtube. Liga Mistrzów, skrót meczu [2.05.2019] Eastnews
Barcelona pokonała Liverpool 3:0 w pierwszym meczu półfinałowym Champions League. Bohaterem Dumy Katalonii był Leo Messi, który zdobył dwa gole. Jedno trafienie było dziełem Luisa Suareza.

Barcelona w świetnym stylu pokonała Liverpool 3:0. Gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Luis Suarez, który w 26. minucie wykorzystał znakomite podanie od Jordiego Alby.

Messi z wolnego, Barcelona pewnie wygrywa z Liverpoolem

Barcelona - Liverpool 3:0. Zobacz WIDEO GOLE na Youtube. Liga Mistrzów, obszerny skrót meczu

Liverpool robił co mógł, by odrobić straty, ale zamiast bramki wyrównującej, do siatki gości trafił kwadrans przed końcem Leo Messi.

Ajax podbił Londyn! Tottenham w trudnej sytuacji przed rewanżem

Argentyńczyk dobił The Reds pięć minut przed końcem fantastycznym strzałem z rzutu wolnego.

Barcelona - Liverpool 3:0. Zobacz GOLE z meczu na Youtube

Goście mieli swoje szanse, ale znakomicie w bramce Katalończyków spisywał się Marc Andre Ter Stegen, mając przy tym sporo szczęścia, jak w 86. minucie, kiedy Egipcjanin Mohamed Salah trafił w słupek, mając niemal pustą bramkę.

Ten wynik stawia Blaugranę w uprzywilejowanej sytuacji przed rewanżem w Liverpoolu.

Barcelona - Liverpool 3:0. Wszystkie bramki z meczu