B Klasa. Narew Ostrołęka gromi ULKS Ołdaki [WIDEO, ZDJĘCIA]

Narew Ostrołęka pokonała ULKS Ołdaki 9:2 w meczu 14. kolejki B Klasy ostrołęckiej. Do 57. minuty nie zanosiło się na tak wysoki wynik, gdyż było 2:2, a szanse na objęcie prowadzenia miała też drużyna ULKS-u. Od tego momentu Narwianie wykorzystywali bezlitośnie błędy gości i wygrali zasłużenie.

Narwianie słabo rozpoczęli ten mecz, bowiem już na samym początku Daniel Siemborski zaskoczył Daniela Woźniaka strzałem z rzutu wolnego. Później dwa gole strzelili Narwianie, a tuż po przerwie ULKS doprowadził do wyrównania. Od 57. minuty na boisku panowała już tylko Narew. Niebiesko-czerwoni strzelili siedem goli i wygrali z Ołdakami 9:2. Mecz mógł zakończyć się nawet dwucyfrowym wynikiem na korzyść Narwi, ale zabrakło skuteczności.

Narew Ostrołęka pozostaje liderem B Klasy.

Narew Ostrołęka - ULKS Ołdaki 9:2 (2:1)
Bramki: Stachowicz 13, 90, Pędzich 44, 78, Markowski 57, 63, 72, Piersa 60, Rudziński 86 – D. Siemborski 5 (w), Brzostek 47.

Narew Ostrołęka: Woźniak (80. Dudek) – Dziczek (73. Piasecki), Lutrzykowski, Przyborowski (64. Młynarski), Piersa – Chorążewicz (79. Choroszewski), Jóźwiak (68. Bednarczyk), Stachowicz, Kobrzyński (40. Rudziński) – Markowski (75. Popieniek), Pędzich.

Ołdaki: Kruczyk - Gumkowski (67. Małkowski), Żerański, D. Szabłowski (73. Domalewski), Woroniecki, R. Szabłowski (63. Banach), Żebrowski, Gawek, Siemborski, Mileński (46. Stworzjan), Brzostek (80. Florczykowski).