B klasa: koniec sezonu. Korona II Ostrołęka w środku tabeli [WIDEO, ZDJĘCIA]

B klasa: koniec sezonu. Korona II Ostrołęka w środku tabeli
B klasa: koniec sezonu. Korona II Ostrołęka w środku tabeli Michał Kowalczyk
B klasa: Piłkarze Korony II Ostrołęka porażką z GKS Andrzejewo zakończyli sezon 2018/19 w B Klasie ostrołęckiej. Przy Witosa goście wygrali 4:0. Najwyżej notowaną drużyną z naszego regionu w ósmej lidze była ekipa ULKS Ołdaki. Awans do A Klasy wywalczył z kolei Wymakracz Długosiodło.

Piłkarze Korony byli bez szans w starciu z wyżej notowanym rywalem. W 37. minucie meczu wynik otworzył Adam Sierota. W drugiej połowie strzelali Piwońscy - dwukrotnie Andrzej i raz Radosław. Andrzejewo wygrało pewnie 4:0.

Korona zagrała w składzie: Fuksiński - Modzelewski, Zbaielski, Blat, Dasiak, Kaczyński, Galara, Kiernozek, Lubiak, Mierzejewski i Nisiobęcki. W drugiej połowie weszli na boisko: Ciak, Rzeszot i Skierkowski.

Korona II Ostrołęka zajęła szóste miejsce w B Klasie. Wyżej była młodziutka ekipa ULKS Ołdaki - 4. miejsce to dla tego zespołu spory sukces. Na miejscu siódmym uplasowała się inna drużyna z powiatu ostrołęckiego - Orz Goworowo. Z kolei przedostatnie miejsce zajął GLKS Lelis.