B Klasa. Derby miasta dla Narwi Ostrołęka [WIDEO, ZDJĘCIA]

Michał Kowalczyk
Korona II Ostrołęka przegrała z Narwią Ostrołęka 0:1 w meczu 13. kolejki B Klasy. Zwycięską bramkę dla drużyny prowadzonej przez Rafała Koska strzelił Kamil Gontarz. W ósmej lidze nastąpiła zmiana lidera - Koronę II na fotelu pierwszeństwa zastąpiła Narew. Mecz obejrzały tłumy kibiców.

W pierwszej połowie nie byliśmy świadkami porywającego widowiska. Obie drużyny swoich szans upatrywały w strzałach z dystansu, a gra toczyła się głównie w środku boiska. Narwianie inicjatywę przejęli po przerwie. Bramka Kamila Gontarza dodała im animuszu i Sebastian Szczechowiak musiał się sporo napracować, by nie wpuścić więcej goli. Z kolei w bramce Narwi pewnie grał Daniel Woźniak, co pozwalało niebiesko-czerwonym na odważniejszą grę.

Końcowy gwizdek zabrzmiał przy stanie 1:0 dla Narwi, a piłkarze wraz z kibicami rzucili się w wir szaleńczej radości. Narew zrewanżowała się Koronie za jesienną porażkę 1:3 i objęła fotel lidera B Klasy. - Zagraliśmy dobrze, gratuluję chłopakom - mówił krótko po meczu trener Narwi Rafał Kosek, który przez cały mecz żywiołowo reagował na poczynania piłkarzy. Wojnę nerwów lepiej wytrzymali Narwianie i to dla nich zbliżające się święta będą zdecydowanie bardziej udane. Korona II Ostrołęka do kolejnych meczów w B Klasie przystąpi z pozycji wicelidera.

Korona II Ostrołęka - Narew Ostrołęka 0:1 (0:0)
Bramka: 54. Gontarz

Korona II: Szczechowiak - Giers, Ludwiczak, Karczewski, Borkowski, Kowalczyk, Laska, Macioch, Dzbeński, Muchin, Nosek. Zagrali również: Kraska, Drężewski, Przytuła, Augustyniak.

Narew: Woźniak - Wysocki, Dziczek, Lutrzykowski, Dąbrowski, Jóźwiak, Stachowicz, Gontarz, Chorążewicz, Markowski, Pędzich. Zagrali również: Rudziński, Mierzejewski, Piasecki, Przyborowski, Bednarczyk, Kobrzyński.