Aż osiem bramek w starciu Troszyna ze Szreńskiem. Zobacz zdjęcia i wideo

Piłkarze KS CK Troszyn walczyli do samego końca o dobry wynik
Piłkarze KS CK Troszyn walczyli do samego końca o dobry wynik A. Dobkowski
Piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu 9. kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka podzielili się punktami z beniaminkiem Żakiem Szreńsk 4:4.

Już 2. minucie meczu goście objęli prowadzenie za sprawą Jarosława Sawickiego. W kolejnych minutach meczu gospodarze wyrównali po trafieniu Kamila Kowalczyka. Kilka minut później goście wykorzystali kolejny błąd defensywy Troszyna i zdobyli bramkę po trafieniu Szymona Radzkiego. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego wyrównali po trafieniu z rzutu wolnego Kamila Dzwonkowskiego, ale na przerwę i tak schodzili przegrywając 2:3. Drogą do bramki Roberta Florczykowskiego znalazł jeszcze Radosław Pisarkiewicz.

W drugiej odsłonie meczu to Troszyn w ostatnich pięciu minutach zdobył dwa gole za sprawą Kamila Grochockiego i Kamila Bednarczyka, jednak ostatnie słowo należało do gości i Cezarego Czernika, który uratował punkt dla gości. Od 81. minuty meczu Żak grał w osłabieniu po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce dla Jarosława Sawickiego.

W kolejnym spotkaniu ligi okręgowej piłkarze KS CK Troszyn zmierzą się na wyjeździe ze Żbikiem Nasielsk. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 3 października.

KS CK Troszyn - Żak Szreńsk 4:4 (2:3)

Bramki: Kowalczyk 18., Dzwonkowski 34., Grochocki 85., Bednarczyk 87. - Sawicki 2., Radzki 24., Pisarkiewicz 45., Czernik 89.

Troszyn: Florczykowski - Długokęcki, Grochocki, Bednarczyk, Dzwonkowski (40. Sejda) - Sakowski, Bałas - Rudziński, Grabowski, Abramczyk (81. Kurpiewski) - Kowalczyk