APN Ostrołęka zakończył grę w Ekstralidze [ZDJĘCIA]

Michał Kowalczyk
Piłkarze APN Ostrołęka z rocznika 2004 ulegli Pogoni Siedlce 1:3 w ostatnim meczu Ekstraligi Mazowieckiej. Podopiecznym Mariusza Sadłowskiego nie udało się zwyciężyć ani jednego meczu w rozgrywkach, ale trzynastolatkowie z APN zebrali cenne doświadczenie grając z najlepszymi na Mazowszu.

W ostatnim meczu ligowym APN 2004 zmierzył się u siebie z Pogonią Siedlce. Już na początku meczu goście objęli prowadzenie za sprawą Krystiana Matwiejczuka, a kolejną bramkę w 24. minucie dołożył Patryk Rojek. Bramkę dla gospodarzy w 40. minucie strzelił Kacper Piórkowski, ale ostatnie słowo należało do Pogoni - Matwiejczuk zapewnił siedlczanom zwycięstwo 3:1.

Ta runda dla piłkarzy APN Ostrołęka była niezwykła, bowiem rocznik 2004 miał okazję rywalizować z naprawdę poważnymi rywalami w najwyższej klasie rozgrywkowej wśród trzynastolatków w całym województwie. Niestety, nie udało się utrzymać na tym poziomie ligowym. Remisy udało się wywalczyć z Wisłą Płock (2:2) i Legią Warszawa (3:3), a w pozostałych meczach rywale byli nie do zatrzymania. 2 remisy i 12 porażek sprawiły, że APN zakończył rundę na ósmym miejscu w tabeli i wiosną zagra w I lidze mazowieckiej.

Jak to mówią: "byle do wiosny". Od poprzedniego weekendu to hasło przyświeca również młodym graczom z APN-u. Zapraszamy do galerii zdjęć z ich ostatniego jesiennego meczu.