APN Ostrołęka 2003 nie dał szans Świtowi [ZDJĘCIA]

Piłkarze APN Ostrołęka z rocznika 2003 dobrze zaprezentowali się w meczu I ligi mazowieckiej przeciwko Świtowi Staroźreby. Podopieczni Marcina Romana mieli zdecydowaną przewagę i zakończyli mecz wynikiem 4:0.

Już do przerwy ostrołęczanie prowadzili 2:0, by w drugiej połowie jeszcze podwoić swój wynik. Bramki dla APN-u strzelali Eryk Brodowski, Kacper Piórkowski, Kevin Karwowski i Mieszko Grodzki. Ten ostatni zaliczył trafienie w trzecim meczu z rzędu, więc tym bardziej zasługuje na pochwałę.

APN Ostrołęka 2003 wystąpił w składzie: Maciej Gałecki, Kacper Stepnowski, Ando Petrosjan, Eryk Brodowski, Kacper Niedźwiecki, Kacper Piórkowski, Kevin Karwowski, Kacper Kempisty, Mateusz Majbański, Konrad Drężek, Dominik Gałecki, Mieszko Grodzki, Adam Szklanko, Kacper Sokołowski, Jakub Grabowski. W kadrze byli również: Karol Wardak, Jan Białobrzeski. Trener: Marcin Roman.