APN Narew Ostrołęka kontra Legia Bemowo. Goście wygrywają przy Witosa [WIDEO, ZDJĘCIA]

Kiedy do Ostrołęki przyjeżdża Legia, zawsze gwarantuje to spore emocje. Tak też było w meczu Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej z Legią Bemowo, do jakiego doszło na stadionie przy ulicy Witosa. Wynik - korzystny dla gości, który wygrali to spotkanie różnicą trzech bramek.

W pierwszej połowie na stadionie przy ulicy Witosa niewiele się działo. Na bramki czekaliśmy do drugiej połowy. Najpierw do siatki gospodarzy trafił Mikołaj Wiśniewski i Legia Bemowo prowadziła 1:0. Ten sam zawodnik podwyższył później wynik na 2:0, a rezultat ustalił Marcin Staszyc, wykorzystując błąd jednego z zawodników gospodarzy.

APN w dziewięciu meczach zdobył 11 punktów (3 zwycięstwa, 2 remisy, 4 porażki) i zajmuje 4. miejsce w tabeli. Zespół Legii Bemowo jest o jedną pozycję wyżej.