Angelika Wikieł podwójną mistrzynią Polski! Zobacz zdjęcia

Redakcja
Angelika Wikieł został dwukrotną złotą medalistką Mistrzostw Polski.
Dwa złote medale wywalczyła zawodnika UŚKS Ostrołęka Angelika Wikieł w Mistrzostwach Polski w Pływaniu 15-latków.

Dwa złota Angeliki Wikieł

Zawody odbyły się w Oświęcimiu, a ostrołęczanka okazała się najlepsza w wyścigach na 100 i 200 metrów stylem klasycznym. Na pierwszym z wymienionych dystansów odniosła niezwykle pewne zwycięstwo z czasem 1:14,59. Na drugim triumfowała z wynikiem 2:35,01.

Szczególnie niezwykle wartościowy był drugi wynik naszej niezwykle utalentowanej pływaczki, który dał jej drugą pozycję w całych mistrzostwach (biorąc pod uwagę najlepsze indywidualne wyniki).

Warto podkreślić, że Angelika Wikieł zdobyła w tym roku już pięć złotych medali Mistrzostw Polski, w swojej kategorii wiekowej. W dniach 10-14 lipca wychowanka trenera Włodzimierza Janczewskiego wystartowała w Mistrzostwach Polski Juniorów w Poznaniu. W zawodach zajęła jedenaste miejsce na 200 metrów stylem klasycznym.