Aleksander Krajanowski Sportowym Odkryciem Roku 2014. Zobacz wideo

Aleksander Krajanowski odebrał nagrodę z rąk starosty Stanisława Kubła (posiadacza czarnego stopnia i I Dana) S. Kaczmarczyk
Sportowym Odkryciem Roku 2014 podczas finałowej gali Sportowiec Roku 2014 w "Pensjonacie Wioletta" nasza redakcja uznała zawodnika Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin Aleksandra Krajanowskiego.

Zawodnik świetnie zaprezentował się w Pucharze Europy Juniorów. W imprezie wywalczył srebrny medal w kata i brązowy w kumite. Swoją świetną dyspozycję w kata zawodnik udowodnił również podczas finałowych zawodów Pucharu Polski, gdzie wywalczył złoty medal. Dla młodego i niezwykle utalentowanego ostrołęczanina sukcesem zakończyły się również Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów Karate Kyokushin, w których uplasował się tuż za podium. Niezwykle ciężka praca zawodnika na treningach z pewnością mogą zaprowadzić podopiecznego sensei Wiesława Orzoła w kolejnych imprezach na sam szczyt.