Ale gol z wolnego! I to w 99. min! Strzelcem... bramkarz [WIDEO]

red
Kto powiedział, że rozgrywki A klasy ciechanowsko-ostrołęckiej są nudne? Nic z tych rzeczy...

To była nieprawdopodobna bramka. Była 99. minuta meczu derbowego pomiędzy Kurpikiem Kadzidło a Bartnikiem Myszyniec. Bartnik wygrywał 4:3, przeciwnicy mieli rzut wolny ostatniej szansy. Niestety z własnej połowy.

Jak to zawsze w takich sytuacjach bywa do futbolówki podszedł bramkarz. Wszyscy spodziewali się piłki "na aferę", ale golkiper Kurpika Radosław Szurnicki zrobił coś niezwykłego. Tak kopnął piłkę, że ta znalazła się w bramce rywali i ostatecznie jego gol dał Kurpikowi remis 4:4.

Jak myślicie: czy bramkarz strzelał na bramkę czy gol jest dziełem przypadku? Obejrzyjcie poniższe wideo, które na swoim fanpage'u na Facebooku zamieścił radny Ostrołęki Maciej Kleczkowski, i sami oceńcie:

Na koniec dodajmy, że przy okazji bramki nie obyło się bez kontrowersji. Zdaniem piłkarzy Bartnika gol nie powinien być bowiem uznany. Dlaczego? Raz, że padł w 99 minucie meczu, choć doliczono do regulaminowego czasu gry tylko 5 minut. Dwa, że bramkarz wykonywał rzut pośredni i żeby bramka mogła być uznana, ktoś z drużyny przeciwnej musiał dotknąć piłki. Według piłkarzy Bartnika nikt z nich nawet nie musnął futbolówki. Poniżej wpis w tej sprawie z fanpage'u Bartnika Myszyniec: