MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Akademia wykształci pielęgniarki

paf
Akademia Medyczna w Warszawie prowadzi dodatkową rekrutację na studia pielęgniarskie w Ostrołęce. Uczelnia proponuje naukę na dziennych, trzyletnich studiach licencjackich.

Oferta bezpłatnej nauki kierowana jest do absolwentów szkół średnich, zarówno maturzystów tegorocznych, jak i z lat ubiegłych. Zajęcia teoretyczne na uczelni będą odbywały się w Ostrołęce i w Warszawie. Studenci będą mieli zapewniony bezpłatny dojazd do Warszawy. Zajęcia praktyczne będą prowadzone w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce. Po zakończeniu nauki studenci otrzymają dyplomy Akademii Medycznej w Warszawie. Chętni będą mogli kontynuować kształcenie na studiach magisterskich. W budynku uczelni znajduje się punkt gastronomiczny i hotel (studenci mają zniżki hotelowe).
Uczelnia przyjmuje formularze zgłoszeniowe do dnia 3 września. Rekrutacja na studia będzie odbywała się na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej. Szczegółowe informacje oraz formularze dokumentów można otrzymać w Dziekanacie Wydziału Nauki o Zdrowiu w Ostrołęce przy ul. Gorbatowa 15 w pokoju nr 6 tel. (0-29) 760-63- 85.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki