Akademia im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku gratuluje maturzystom

Artykuł sponsorowany Akademia im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku
Akademia im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku gratuluje tegorocznym maturzystom. Zdaliście egzamin dojrzałości w bardzo wymagających warunkach. Niektórzy z was musieli przezwyciężyć poważne przeszkody. Dzięki waszej pracy, daliście radę. Teraz świat stoi przed wami otworem.

Już wiecie, że w trudnych czasach najważniejsza jest wiedza. Dlatego tak ważne jest solidne wykształcenie. Znajdziecie je blisko was, w Akademii im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Uczelnia, która od lat zajmuje ważne miejsce na edukacyjnej mapie regionu, oferuje studia I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie, teraz w promocyjnej cenie. Szkoła dysponuje doskonałą infrastrukturą, przyjazną atmosferą i kadrą wybitnych wykładowców, na których możecie liczyć.

W Akademii im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku otrzymacie edukację na najwyższym poziomie i naukę, że w dzisiejszych czasach ważne są też wartości: uczciwość, odpowiedzialność i szacunek dla innych.

Dojrzałość zobowiązuje. Sięgajcie więc po więcej – zdobywajcie jeszcze więcej wiedzy i kompetencji. Wybierzcie studia odpowiedzialnie. Dzięki temu osiągniecie sukces.

W Akademii im. Aleksandra Gieysztora tylko do końca sierpnia możecie skorzystać z wyjątkowej promocji: 1000 zł zniżki za pierwszy rok studiów.

Szczegółowe informacje na temat Akademii znajdziesz tutaj: https://www.vistula.edu.pl/filia-pultusk

Biuro Rekrutacji: Pułtusk, ul. Mickiewicza 36B, pok. Nr 8. Tel. +48 23 692 97 97, mail: m.seroka@vistula.edu.pl

Dodaj ogłoszenie