Adrian Dziełak - kulturysta z dużymi sukcesami

Dla Adriana Dziełaka rok 2015 był szczególnym w karierze.

Po okresie niezwykle ciężkiej pracy na treningach na jesieni wziął udział w szeregu imprez. W Grand Prix Warszawy w swojej kategorii męska sylwetka +178 cm zdobył srebrny medal. To dało mu kwalifikację na Arnold Classic Europe do Madrytu. W stolicy Hiszpanii zajął drugie miejsce. Następnie zdobył srebrny medal Pucharu Polski i z kadrą narodową pojechał na mistrzostwa świata. W z powodu choroby nie zaprezentował najwyższej formy, ale zajął i tak wysokie dwunaste miejsce.

Aby zagłosować na Adriana Dziełaka (Tytan Ostrołęka) wyślij sms o treści tosport.17 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)