Adam Więcko najszybszy na Kurpiowskich Piaskach (zdjęcia, wideo)

Kolejna impreza z cyklu MTB cieszyła się dużym zainteresowaniem.
Kolejna impreza z cyklu MTB cieszyła się dużym zainteresowaniem. A. Dobkowski
Adam Więcko z Suwałk najszybciej pokonał 34 km trasę II Wyścigu MTB "Kurpiowskie Piaski", który odbył się w niedzielę 17 czerwca na pięknej trasie w Kamiance.

II Wyścig MTB Kurpiowskie Piaski

Trudna technicznie trasa dała się we znaki uczestnikom wyścigu, którzy potrzebowali bardzo dużo sił i woli walki, aby dojechać do mety.

Zwycięzca wyścigu Adam Więcko z klubu UKS Wygoda wygrał z czasem 1:28:17 i wyprzedził drugiego na mecie Piotra Żebrowskiego z PTR Dojlidy Białystok zaledwie o sekundę po pasjonującej walce na finiszu. Trzecie miejsce przypadło Rafałowi Augustynowiczowi z Ogrodnik, reprezentującemu klub UKS Wygoda.

Na piątym miejscu wyścig ukończył Wiesław Podeszwa, najwyżej z Ostrołęka Cycling Team. Imprezie towarzyszył również wyścig dla dzieci na 6 km oraz wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Szczegółowe wyniki niebawem w naszym serwisie.