Adam Styła najlepszy w turnieju o puchar dyrektora MOSiR

Adam Styła wygrał pierwsze zawody na kortach w Ostrowi Mazowieckiej.
Adam Styła wygrał pierwsze zawody na kortach w Ostrowi Mazowieckiej. A. Dobkowski
Adam Styła zwyciężył w turnieju o puchar dyrektora MOSiR na kortach w Ostrowi Mazowieckiej. W finałowym meczu reprezentant Zambrowa pokonał łomżanina Krzysztofa Bułkowskiego 9:2.

W drodze do finału Adam Styła pokonał Andrzeja Rutkowskiego (Węgrów) 9:4, Daniela Krycha (Dybki) 9:2 i Janusza Zalewskiego (Łomża) 9:2. W całym turnieju nie zabrakło emocjonujących, niezwykle ciekawych i zaciętych spotkań.

Szczególnie dwa ćwierćfinałowe spotkania przyciągały uwagę kibiców. Główny organizator zawodów Waldemar Rępa pokonał młodego i utalentowanego ostrołęczanina Mateusza Matyczaka 9:8 (10:8), a reprezentant gospodarzy Sylwester Puchalski musiał uznać wyższość łomżanina Krzysztofa Bułkowskiego 8:9 (5:10).

Łącznie w zawodach rywalizowało dwudziestu zawodników z Łomży, Zambrowa, Kosowa Lackiego, Miedzna, Dybek, Ostrołęki, Węgrowa, Wyszkowa oraz gospodarze imprezy.

- Cieszymy się bardzo, że pierwszy w tym sezonie turniej przyciągnął na korty ziemne tenisistów z aż dziewięciu miejscowości - podkreśla główny organizator imprezy z ramienia MOSiR, Waldemar Rępa. - Turniejowa rywalizacja trwała przez dwa dni i dostarczyła dużo emocji. Mam nadzieję, że podobnie będzie w kolejnych imprezach. Zapraszamy do wspólnej rywalizacji.

Kolejne zawody na kortach ziemnych w Ostrowi Mazowieckiej już w dniach 17-18 maja. Wówczas zostanie rozegrany turnieju juniorów do lat 18. Na 31 maja zaplanowany został otwarty turniej deblowy. Szczegółowe informacje na temat tenisowych imprez na www.to.com.pl