12 listopada MEMY: W wolnej Polsce każdy dzień jest wolny...

  12 listopada MEMY: W wolnej Polsce każdy dzień jest wolny SUPER MEMY NA 12 LISTOPADA 2018

  TK

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  12 listopada MEMY
  12 listopada MEMY: Internet komentuje zamieszanie wokół dodatkowego dnia wolnego: w wolnej Polsce każdy dzień jest wolny
  1/28

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©demotywatory / memy.pl / Internet / Twitter

  12 listopada MEMY: W poniedziałek, 12 listopada 2018, Polacy odbierają dzień wolnego, aby móc godnie i należycie uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę i 12 listopada ma być dzień wolnym od pracy, także od handlu. Zamieszanie wokół pomysłu Święta Narodowego z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę rozpala internautów, którzy na swój sposób komentują dzień wolny 12 listopada. Jak? Zobacz w galerii.

  12 listopada: dzień wolny  ZOBACZCIE NAJLEPSZE MEMY
  Zobacz galerię


  Dodatkowy dzień wolny od pracy to spore zamieszanie - przede wszystkim dla pracodawców, którzy co najmniej 7 dni przed miesiącem, na który jest rozpisany grafik, powinni poinformować o jego zmianie. Sejm przegłosował ustawę o dniu wolnym 12 listopada w środę, 7 listopada, więc ten termin nie zostanie zachowany.


  WOLNY PONIEDZIAŁEK 12 LISTOPADA TO PREZENT PIS

  Wolny poniedziałek, 12 listopada, Polacy często spędzali na spacerach z rodzinami. Tego dnia nie odbywało się wiele imprez sportowych. Nie grały kluby piłkarskie. Niektórzy z nas poszli na mecze siatkarskie.

  WEŹ URLOP NA ŻĄDANIE, BO CI PRZEPADNIE

  Ponadto pojawiały się pytania, kto ma pracować 12 listopada, a kto ma wtedy dzień wolny.

  12 listopada 2018 i wolne tego dnia to także pomysł, który nie przypadł do gustu ekonomistom. Według nich gospodarka straci na tym posunięciu nawet 4 mld złotych.

  W środę, 7 listopada posłowie jeszcze raz, i ostatni, głosowali nad poprawkami projektu ustawy o dniu wolnym. Chociaż wynik głosowania był z góry wiadomy - obowiązywała dyscyplina partyjna - utrzymywanie stanu niepewności było co najmniej zaskakujące. Prezydent Andrzej Duda szybko podpisał ustawę.

  Internauci nie omieszkali wyrazić swojego zdania na temat ustawy, która budzi wiele emocji. Oto jeden z głosów pochodzących z internetowych memów z Facebookowego profilu: Sekcja Gimnastycza:

  Ustawa o wolnym 12 listopada za 11 listopada wyszła z Sejmu 7 listopada. Prezydent ja podpisał bezzwłocznie. Natomiast np. pracodawca ma obowiązek przedstawić zmiany w grafikach pracy do 5 listopada. Gdzie widzisz problem?!

  Zobacz w galerii resztę memów. Tak internet komentuje dodatkowy dzień wolny 12 listopada 2018 roku.

  12 LISTOPADA OCZAMI INTERNAUTÓW
  Zobacz galerię

  Czytaj treści premium w Tygodniku Ostrołęckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Specjalnie dla Was

  Wideo